تاسیس شرکت سبد گردانی آینده سازان

سبدگردانی چیست؟

سبدگردانی افراد با تجربه و کارشناس حرفه ای در بازار بورس بر  اساس خصوصیات سرمایه گذار مثل سطح ریسک‌پذیری و سرمایه شخص، سبدی مناسب او تشکیل داده و به صورت مستمر آن را مدیریت می کنند.سبدگردان با توجه به همه عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت سهام، تصمیمات لازم در جهت رسیدن به اهداف سبد و افزایش ارزش آن را می گیرد. مزیت عمده سبدگردانی در استفاده از توان حرفه‌ای مدیر سبد و مشاوره‌های تیم مدیران سرمایه‌گذاری شرکت سبدگردانی است. این مساله باعث می‌گردد که تمام تصمیمات گرفته شده برای سبد هر شخص با دقت و بررسی لازم بر روی گزارش‌های مالی و اخبار بازار سرمایه و تحلیل های تکنیکال و بنیادی سهام به انجام برسد و در واقع ارجحیت و تمایز سبدگردانی نسبت به روش های دیگر سبد گردانی در بازار سرمایه در همین نکته نهفته است.

درباره شرکت سبدگردان آینده سازان

شرکت سبدگردان آینده سازان به‌صورت سهامی خاص در چارچوب قانون تجارت و با هدف مدیریت حرفه ای وجوه آحاد جامعه در بازار سرمایه، در شرف تاسیس میباشد در حال حاضر، شرکت سرمایه‌گذاری آینده سازان رفاه پردیس سهامدار عمده شرکت سبدگردان آینده سازان بوده و مرکز اصلی شرکت در تهران میباشد.
در چشم انداز ترسیمی، شرکت سبدگردان آینده سازان مجموعه ای است پیشرو، یادگیرنده، متشکل از نیروهای خبره با سابقه تحصیلی و حرفهای درخشان از تخصصهای گوناگون، دارای ساختاری منعطف و کارا، پیشگام در طراحی، عرضه و ترویج ابزارهای نوین مالی مورد نیاز بازار سرمایه کشور، دارای تعامل مؤثر و هم افزا با ذینفعان و محیط، بهره مند از شبکه ارتباطی گسترده و فعال با شرکتهای معتبر ایرانی و بین المللی فعال در زمینه مسائل مالی و اقتصادی می باشد