حوزه املاک و ساختمان با دو رویکرد کلان سرمایه‌گذاری به جهت خلق سرمایه و همچنین جذب و تجمیع سرمایه‌های خرد با هدف فراهم آوردن امکان سرمایه گذاری سهامداران در پروژه های ساختمانی نسبت به شناسایی املاک مناسب، تهیه طرح اقتصادی و پیشنهاد خرید اقدام و  همزمان با این موارد عقد قرارداد­های ساخت و همچنین نظارت بر ساختمان­های درحال اجرا را نیز که جزئی از وظائف محوله میباشد را به انجام میرساند.

مأموریت‌ها:

 • ایجاد ارزش افزوده از طریق سرمایه گذاری در پروژه­ های ساختمانی
 • فراهم آوردن امکان سرمایه گذاری سهامداران در پروژه ­های ساختمانی
 • امکان تهیه مسکن برای سهامداران با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت
 • شناسایی املاک مناسب جهت سرمایه گذاری
 • بهینه سازی با رویکرد مهندسی ارزشی در طرح­های اجرایی ساختمان و مصالح مصرفی در کنار التزام به کیفیت در ارائه محصول
 • نظارت بر کیفیت اجرا و طراحی­ها
 • کنترل هزینه­ های اجرا
 • نگهداری از املاک و بررسی بهترین طرح­های اقتصادی به جهت خلق سرمایه
 • شناسایی و ارزیابی پیمانکاران و مشاوران و بکارگیری شایسته ­ترین افراد
 • شناسایی و بکارگیری جدیدترین روش ها و متدهای اجرایی روز دنیا.

پروژه اداری تجاری مرزداران

پروژه اداری تجاری مرزداران در زمینی به متراژ300 مترمربع  که پروانه ساختمانی آن با کاربری مسکونی در سال 1394 اخذ گردیده بود و به صورت نیمه کاره تحویل این شرکت گردید. که باتوجه به موقعیت مکانی مناسب پروژه ، در حین عملیات اجرایی نسبت به تغییر نقشه ها و افزایش 60% زیربنای مفید مسکونی و همچنین تغییر کاربری مسکونی به اداری اقدام نمود و نهایتاً در سال 1397 با پشتوانه مهندسین این شرکت در کوتاه ترین زمان با زیربنای 1800 مترمربع در یک طبقه تجاری، چهار طبقه اداری و سه طبقه پارکینگ و انبار به بهره برداری رسید

پروژه هتل رفاه مشهد

 • پروژه هتل رفاه مشهد با پروانه ساختمانی صادره در سال 1392 مجوز احداث بنا با مساحت 8768 مترمربع در چهارطبقه زیرزمین، همکف و هشت طبقه اقامتی را اخذ نموده بود. بخاطر توسعه صورت گرفته حین عملیات احداث، این ساختمان در سال 1395 مشمول حکم قلع از شهرداری گردیده بود و امکان بهره برداری میسر نبود. با تلاش های مستمر و پیگیری های صورت گرفته توسط شرکت آینده سازان رفاه پردیس این پروژه موفق به اخذ گواهی پایان کار با زیربنای 18108 مترمربع شامل چهارطبقه زیر زمین، همکف و یازده طبقه اقامتی گردیده و پیرو انجام عملیات تجهیز هتل در طول سال 1396، هتل رفاه مشهد از ابتدای سال 1397 به بهره برداری رسیده است.

ساختمان تجاری اداری ملاصدرا

ملک مذکور واقع در بر اصلی خیابان ملاصدرا بعد از خیابان شیخ بهایی در یکی از بهترین موقعیت های اداری تجاری تهران واقع گردیده است. زمین پروژه 450 مترمربع می باشد که در سال 1398 پروانه ساختمانی آن به صورت 5 طبقه منفی با کاربری پارکینگ، یک و نیم طبقه تجاری و هفت طبقه اداری اخذ گردیده است که در سال 1400 با اصلاح جواز ساختمانی و افزایش زیربنا به 4700 متر مربع افزایش پیدا کرده است.

از نقاط قوت پروژه می توان به تامین پارکینگ حدوداً دوبرابر ضوابط شهرداری اشاره کرد که با توجه به معضل پارکینگ در محدوده مذکور بسیار حائز اهمیت می باشد. و همچنین ارتفاع ساختمان که با توجه به دید شمالی فوق العاده آن چشم انداز زیبایی از شهر تهران را دارا میباشد.

ملک انقلاب

زمین مذکور با عرصه 4380 مترمربع در مجاورت میدان انقلاب واقع در بر اصلی خیابان کارگر جنوبی قرار گرفته است . دارای دو سند تک برگ می­باشد که جواز شهرسازی آن به صورت 17 طبقه روی همکف با کاربری اداری، یک طبقه همکف با کاربری تجاری و 8 طبقه پارکینگ زیر زمین با 48445 مترمربع زیر بنا اخذ گردیده است.

موقعیت قرار گیری در مجاورت میدان انقلاب با ۱۸ طبقه که مشابه آن در منطقه وجود ندارد امکان احداث پروژه­های شاخص در سطح کلانشهر تهران را فراهم نموده است مضاف بر آن نزدیک بودن به دانشگاه تهران امکان ایجاد کاربری­های با رویکرد شرکت­های دانش بنیان و ایونت‌های استارت آپی را برای این مجموعه فراهم ساخته است لذا با مدنظر قرار دادن موارد فوق الذکر این شرکت در حال طراحی پروژه ای شاخص با همکاری بهترین معماران کشور می‌باشد.

هتل پنچ ستاره کیش

کیش با مساحت نود و یك کیلومتر مربعی، اولین منطقه آزاد ایران و دومین جزیره بزرگ خلیج فارس است. جزیره کیش به عنوان منطقه آزاد اقتصادی مزایای قابل توجهی در امر سرمایه گذاری داراست ضمن آنکه از لحاظ گردشگری و خدمات رفاهی و طرح های در دست اجرا چشم انداز بسیار فوق العاده ای را برای این جزیره به وجود آورده است.

با مد نظر قراردادن این عوامل این شرکت در سال 1398 اقدام به خرید زمین به منظور ساخت هتل پنج ستاره نمود. ملک مذکور با دارا بودن 20000 متر مربع عرصه و همچنین 100 متر طول بر اصلی بلوار امیر کبیر موقعیت فوق العاده ای را دارا میباشد. نقشه های فاز دو اجرایی تهیه گردیده و در مرحله اخذ پروانه ساختمانی میباشد.

 ملک کردان

ارائه خدمات رفاهی در کنار ایجاد ارزش افزوده برای سهامداران و پرسنل بانک رفاه یکی از رسالت­های شرکت آینده سازان رفاه پردیس می­باشد که بدین منظور در کنار پروژه‌های سرمایه‌گذاری پروژه‌های رفاهی نیز از قبیل املاک کردان با هدف تامین این نیاز هدف گذاری گردیده است.

این ملک شامل هفت قطعه زمین که شش قطعه آن به متراژ ۲۴۰۵ متر مربع و یک قطعه آن به متراژ ۴۲۲۵ مترمربع می­باشد. اقدامات لازم در خصوص تغییر کاربری انجام گردیده و در حال حاضر جواز ساخت آن در دست اقدام می­باشد.

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس آینده سازان رفاه پردیس

نام و نام خانوادگی : حامد عطایی                                                                              

سمت : 

تلفن :    44374396   داخلی:108

ایمیل:ataei@asrp.ir